Igor Páleník, IČO:17274419

Informace o subjektu Igor Páleník, IČO:17274419

Igor Páleník, IČO:17274419 má sídlo na adrese 35, 67922, Svinošice v okrese Blansko. Živnost pro tento subjekt byla založena 22. 6. 2022 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Silniční nákladní doprava.

Doplňující informace o subjektu: Igor Páleník, IČO:17274419

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Igor Páleník, IČO:17274419. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Igor Páleník, IČO:17274419 sídlo?

Igor Páleník, IČO:17274419 má sídlo na adrese 35, 67922, Svinošice v okrese Blansko.


Kolik má Igor Páleník zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Igor Páleník 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Igor Páleník, IČO:17274419?

Firma Igor Páleník, IČO:17274419 byla založená 22. 6. 2022.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Igor Páleník?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Igor Páleník, IČO:17274419: Silniční nákladní doprava.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Igor Páleník.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Igor Páleník, IČO:17274419

Hodnocení pro Igor Páleník



    Firma Igor Páleník ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *