Petr Ikrényi, IČO:17323479
Informace o subjektu Petr Ikrényi, IČO:17323479
Petr Ikrényi, IČO:17323479 má sídlo na adrese 6, 27041, Hřebečníky v okrese Rakovník. Živnost pro tento subjekt byla založena 11. 7. 2022 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.
Doplňující informace o subjektu: Petr Ikrényi, IČO:17323479
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petr Ikrényi, IČO:17323479. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Petr Ikrényi, IČO:17323479 sídlo?
Petr Ikrényi, IČO:17323479 má sídlo na adrese 6, 27041, Hřebečníky v okrese Rakovník.
Kolik má Petr Ikrényi zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Petr Ikrényi 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Petr Ikrényi, IČO:17323479?
Firma Petr Ikrényi, IČO:17323479 byla založená 11. 7. 2022.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Petr Ikrényi?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Petr Ikrényi, IČO:17323479: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petr Ikrényi.

Hodnocení pro Petr Ikrényi
Firma Petr Ikrényi ještě nemá žádné hodnocení..