Barbora Vanišová, IČO:17613230

Informace o subjektu Barbora Vanišová, IČO:17613230

Barbora Vanišová, IČO:17613230 má sídlo na adrese 166, 34004, Železná Ruda v okrese Klatovy. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 10. 2022 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Reklamní činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Barbora Vanišová, IČO:17613230

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Barbora Vanišová, IČO:17613230. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Barbora Vanišová, IČO:17613230 sídlo?

Barbora Vanišová, IČO:17613230 má sídlo na adrese 166, 34004, Železná Ruda v okrese Klatovy.


Kolik má Barbora Vanišová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Barbora Vanišová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Barbora Vanišová, IČO:17613230?

Firma Barbora Vanišová, IČO:17613230 byla založená 1. 10. 2022.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Barbora Vanišová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Barbora Vanišová, IČO:17613230: Reklamní činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Barbora Vanišová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Barbora Vanišová, IČO:17613230

Hodnocení pro Barbora Vanišová



    Firma Barbora Vanišová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *