Václav Čakrda, IČO:17626285
Informace o subjektu Václav Čakrda, IČO:17626285
Václav Čakrda, IČO:17626285 má sídlo na adrese 34, 29479, Kropáčova Vrutice v okrese Mladá Boleslav. Živnost pro tento subjekt byla založena 10. 10. 2022 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti v oblasti informačních technologií.
Doplňující informace o subjektu: Václav Čakrda, IČO:17626285
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Václav Čakrda, IČO:17626285. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Václav Čakrda, IČO:17626285 sídlo?
Václav Čakrda, IČO:17626285 má sídlo na adrese 34, 29479, Kropáčova Vrutice v okrese Mladá Boleslav.
Kolik má Václav Čakrda zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Václav Čakrda 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Václav Čakrda, IČO:17626285?
Firma Václav Čakrda, IČO:17626285 byla založená 10. 10. 2022.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Václav Čakrda?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Václav Čakrda, IČO:17626285: činnosti v oblasti informačních technologií.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Václav Čakrda.

Hodnocení pro Václav Čakrda
Firma Václav Čakrda ještě nemá žádné hodnocení..