Marek Hašlar, IČO:17871018

Informace o subjektu Marek Hašlar, IČO:17871018

Marek Hašlar, IČO:17871018 má sídlo na adrese 101, 26724, Velký Chlumec v okrese Beroun. Živnost pro tento subjekt byla založena 28. 12. 2022 a poslední aktualizace byla provedena 31. 3. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost.

Doplňující informace o subjektu: Marek Hašlar, IČO:17871018

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Marek Hašlar, IČO:17871018. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Marek Hašlar, IČO:17871018 sídlo?

Marek Hašlar, IČO:17871018 má sídlo na adrese 101, 26724, Velký Chlumec v okrese Beroun.


Kolik má Marek Hašlar zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Marek Hašlar 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Marek Hašlar, IČO:17871018?

Firma Marek Hašlar, IČO:17871018 byla založená 28. 12. 2022.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Marek Hašlar?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Marek Hašlar, IČO:17871018: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Marek Hašlar.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Marek Hašlar, IČO:17871018

Hodnocení pro Marek Hašlar



    Firma Marek Hašlar ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *