Michal Jakubík, IČO:19377363

Informace o subjektu Michal Jakubík, IČO:19377363

Michal Jakubík, IČO:19377363 má sídlo na adrese 338, 73961, Ropice v okrese Frýdek-Místek. Živnost pro tento subjekt byla založena 24. 5. 2023 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti cestovních agentur.

Doplňující informace o subjektu: Michal Jakubík, IČO:19377363

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Michal Jakubík, IČO:19377363. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Michal Jakubík, IČO:19377363 sídlo?

Michal Jakubík, IČO:19377363 má sídlo na adrese 338, 73961, Ropice v okrese Frýdek-Místek.


Kolik má Michal Jakubík zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Michal Jakubík 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Michal Jakubík, IČO:19377363?

Firma Michal Jakubík, IČO:19377363 byla založená 24. 5. 2023.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Michal Jakubík?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Michal Jakubík, IČO:19377363: činnosti cestovních agentur.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Michal Jakubík.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Michal Jakubík, IČO:19377363

Hodnocení pro Michal Jakubík



    Firma Michal Jakubík ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *