Monika Malaníková, IČO:19487738

Informace o subjektu Monika Malaníková, IČO:19487738

Monika Malaníková, IČO:19487738 má sídlo na adrese 142, 76345, Březůvky v okrese Zlín. Živnost pro tento subjekt byla založena 28. 6. 2023 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Rozmnožování nahraných nosičů.

Doplňující informace o subjektu: Monika Malaníková, IČO:19487738

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Monika Malaníková, IČO:19487738. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Monika Malaníková, IČO:19487738 sídlo?

Monika Malaníková, IČO:19487738 má sídlo na adrese 142, 76345, Březůvky v okrese Zlín.


Kolik má Monika Malaníková zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Monika Malaníková 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Monika Malaníková, IČO:19487738?

Firma Monika Malaníková, IČO:19487738 byla založená 28. 6. 2023.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Monika Malaníková?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Monika Malaníková, IČO:19487738: Rozmnožování nahraných nosičů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Monika Malaníková.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Monika Malaníková, IČO:19487738

Hodnocení pro Monika Malaníková



    Firma Monika Malaníková ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *