Ondřej Valta, IČO:21298882
Informace o subjektu Ondřej Valta, IČO:21298882
Ondřej Valta, IČO:21298882 má sídlo na adrese 212, 26281, Tochovice v okrese Příbram. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 2. 2024 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.
Doplňující informace o subjektu: Ondřej Valta, IČO:21298882
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ondřej Valta, IČO:21298882. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Ondřej Valta, IČO:21298882 sídlo?
Ondřej Valta, IČO:21298882 má sídlo na adrese 212, 26281, Tochovice v okrese Příbram.
Kolik má Ondřej Valta zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Ondřej Valta 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Ondřej Valta, IČO:21298882?
Firma Ondřej Valta, IČO:21298882 byla založená 27. 2. 2024.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Ondřej Valta?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ondřej Valta, IČO:21298882: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ondřej Valta.

Hodnocení pro Ondřej Valta
Firma Ondřej Valta ještě nemá žádné hodnocení..