Vladislava Otáhalová, IČO:21479526

Informace o subjektu Vladislava Otáhalová, IČO:21479526

Vladislava Otáhalová, IČO:21479526 má sídlo na adrese 90, 79331, Rudná pod Pradědem v okrese Bruntál. Živnost pro tento subjekt byla založena 17. 4. 2024 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Rekreační a ostatní krátkodobé ubytování.

Doplňující informace o subjektu: Vladislava Otáhalová, IČO:21479526

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Vladislava Otáhalová, IČO:21479526. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Vladislava Otáhalová, IČO:21479526 sídlo?

Vladislava Otáhalová, IČO:21479526 má sídlo na adrese 90, 79331, Rudná pod Pradědem v okrese Bruntál.


Kolik má Vladislava Otáhalová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Vladislava Otáhalová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Vladislava Otáhalová, IČO:21479526?

Firma Vladislava Otáhalová, IČO:21479526 byla založená 17. 4. 2024.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Vladislava Otáhalová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Vladislava Otáhalová, IČO:21479526: Rekreační a ostatní krátkodobé ubytování.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Vladislava Otáhalová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Vladislava Otáhalová, IČO:21479526

Hodnocení pro Vladislava Otáhalová



    Firma Vladislava Otáhalová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *