Bc. Jan Prokš, IČO:21988153
Informace o subjektu Bc. Jan Prokš, IČO:21988153
Bc. Jan Prokš, IČO:21988153 má sídlo na adrese 72, 58601, Čížov v okrese Jihlava. Živnost pro tento subjekt byla založena 30. 8. 2024 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .
Doplňující informace o subjektu: Bc. Jan Prokš, IČO:21988153
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Bc. Jan Prokš, IČO:21988153. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Bc. Jan Prokš, IČO:21988153 sídlo?
Bc. Jan Prokš, IČO:21988153 má sídlo na adrese 72, 58601, Čížov v okrese Jihlava.
Kolik má Bc. Jan Prokš zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Bc. Jan Prokš 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Bc. Jan Prokš, IČO:21988153?
Firma Bc. Jan Prokš, IČO:21988153 byla založená 30. 8. 2024.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Bc. Jan Prokš?
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Bc. Jan Prokš.

Hodnocení pro Bc. Jan Prokš
Firma Bc. Jan Prokš ještě nemá žádné hodnocení..