Petr Vašina, IČO:22377743
Informace o subjektu Petr Vašina, IČO:22377743
Petr Vašina, IČO:22377743 má sídlo na adrese 169, 56125, Rudoltice v okrese Ústí nad Orlicí. Živnost pro tento subjekt byla založena 16. 12. 2024 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost.
Doplňující informace o subjektu: Petr Vašina, IČO:22377743
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petr Vašina, IČO:22377743. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Petr Vašina, IČO:22377743 sídlo?
Petr Vašina, IČO:22377743 má sídlo na adrese 169, 56125, Rudoltice v okrese Ústí nad Orlicí.
Kolik má Petr Vašina zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Petr Vašina 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Petr Vašina, IČO:22377743?
Firma Petr Vašina, IČO:22377743 byla založená 16. 12. 2024.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Petr Vašina?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Petr Vašina, IČO:22377743: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petr Vašina.

Hodnocení pro Petr Vašina
Firma Petr Vašina ještě nemá žádné hodnocení..