Liliia Kukhar, IČO:22414843

Informace o subjektu Liliia Kukhar, IČO:22414843

Liliia Kukhar, IČO:22414843 má sídlo na adrese Optiky 2698, 75002, Přerov v okrese Přerov. Živnost pro tento subjekt byla založena 2. 1. 2025 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní zpracovatelský průmysl.

Doplňující informace o subjektu: Liliia Kukhar, IČO:22414843

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Liliia Kukhar, IČO:22414843. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Liliia Kukhar, IČO:22414843 sídlo?

Liliia Kukhar, IČO:22414843 má sídlo na adrese Optiky 2698, 75002, Přerov v okrese Přerov.


Kolik má Liliia Kukhar zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Liliia Kukhar 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Liliia Kukhar, IČO:22414843?

Firma Liliia Kukhar, IČO:22414843 byla založená 2. 1. 2025.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Liliia Kukhar?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Liliia Kukhar, IČO:22414843: Ostatní zpracovatelský průmysl.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Liliia Kukhar.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Liliia Kukhar, IČO:22414843

Hodnocení pro Liliia Kukhar



    Firma Liliia Kukhar ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *