Ivana Plašienková, IČO:22431721
Informace o subjektu Ivana Plašienková, IČO:22431721
Ivana Plašienková, IČO:22431721 má sídlo na adrese Mořinská 101, 25230, Lety v okrese Praha-západ. Živnost pro tento subjekt byla založena 6. 1. 2025 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Poradenství v oblasti informačních technologií.
Doplňující informace o subjektu: Ivana Plašienková, IČO:22431721
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ivana Plašienková, IČO:22431721. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Ivana Plašienková, IČO:22431721 sídlo?
Ivana Plašienková, IČO:22431721 má sídlo na adrese Mořinská 101, 25230, Lety v okrese Praha-západ.
Kolik má Ivana Plašienková zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Ivana Plašienková 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Ivana Plašienková, IČO:22431721?
Firma Ivana Plašienková, IČO:22431721 byla založená 6. 1. 2025.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Ivana Plašienková?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ivana Plašienková, IČO:22431721: Poradenství v oblasti informačních technologií.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ivana Plašienková.

Hodnocení pro Ivana Plašienková
Firma Ivana Plašienková ještě nemá žádné hodnocení..