"NA LABI", IČO:22870644
Informace o subjektu "NA LABI", IČO:22870644
"NA LABI", IČO:22870644 má sídlo na adrese Masarykovo náměstí 72, 28126, Týnec nad Labem v okrese Kolín. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 4. 2010 a poslední aktualizace byla provedena 16. 6. 2023.
Převažující ekonomická činnost: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n..
Doplňující informace o subjektu: "NA LABI", IČO:22870644
Podívejte se na doplňující informace k subjektu "NA LABI", IČO:22870644. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má "NA LABI", IČO:22870644 sídlo?
"NA LABI", IČO:22870644 má sídlo na adrese Masarykovo náměstí 72, 28126, Týnec nad Labem v okrese Kolín.
Kolik má "NA LABI" zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má "NA LABI" 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma "NA LABI", IČO:22870644?
Firma "NA LABI", IČO:22870644 byla založená 27. 4. 2010.
Co je hlavní náplní činnosti firmy "NA LABI"?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy "NA LABI", IČO:22870644: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n..
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od "NA LABI".

Hodnocení pro "NA LABI"
Firma "NA LABI" ještě nemá žádné hodnocení..