HRUPET s.r.o., IČO:23125411

Informace o subjektu HRUPET s.r.o., IČO:23125411

HRUPET s.r.o., IČO:23125411 má sídlo na adrese U Rybníčku 283, 33503, Nepomuk v okrese Plzeň-jih. Živnost pro tento subjekt byla založena 31. 3. 2025 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních.

Doplňující informace o subjektu: HRUPET s.r.o., IČO:23125411

Podívejte se na doplňující informace k subjektu HRUPET s.r.o., IČO:23125411. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má HRUPET s.r.o., IČO:23125411 sídlo?

HRUPET s.r.o., IČO:23125411 má sídlo na adrese U Rybníčku 283, 33503, Nepomuk v okrese Plzeň-jih.


Kolik má HRUPET s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má HRUPET s.r.o. 1 - 5 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma HRUPET s.r.o., IČO:23125411?

Firma HRUPET s.r.o., IČO:23125411 byla založená 31. 3. 2025.


Co je hlavní náplní činnosti firmy HRUPET s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy HRUPET s.r.o., IČO:23125411: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od HRUPET s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy HRUPET s.r.o., IČO:23125411

Hodnocení pro HRUPET s.r.o.



    Firma HRUPET s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *