Ljubov Petrivna Lotocka, IČO:23433132

Informace o subjektu Ljubov Petrivna Lotocka, IČO:23433132

Ljubov Petrivna Lotocka, IČO:23433132 má sídlo na adrese Děčínská 552, 18000, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 25. 6. 2025 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Ljubov Petrivna Lotocka, IČO:23433132

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ljubov Petrivna Lotocka, IČO:23433132. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Ljubov Petrivna Lotocka, IČO:23433132 sídlo?

Ljubov Petrivna Lotocka, IČO:23433132 má sídlo na adrese Děčínská 552, 18000, Praha v okrese Praha.


Kolik má Ljubov Petrivna Lotocka zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Ljubov Petrivna Lotocka 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Ljubov Petrivna Lotocka, IČO:23433132?

Firma Ljubov Petrivna Lotocka, IČO:23433132 byla založená 25. 6. 2025.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Ljubov Petrivna Lotocka?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ljubov Petrivna Lotocka, IČO:23433132: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ljubov Petrivna Lotocka.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Ljubov Petrivna Lotocka, IČO:23433132

Hodnocení pro Ljubov Petrivna Lotocka



    Firma Ljubov Petrivna Lotocka ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *