Jiskra point, z. s., IČO:23534834

Informace o subjektu Jiskra point, z. s., IČO:23534834

Jiskra point, z. s., IČO:23534834 má sídlo na adrese Sokolská 68, 66499, Silůvky v okrese Brno-venkov. Živnost pro tento subjekt byla založena 13. 8. 2025 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n..

Doplňující informace o subjektu: Jiskra point, z. s., IČO:23534834

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jiskra point, z. s., IČO:23534834. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jiskra point, z. s., IČO:23534834 sídlo?

Jiskra point, z. s., IČO:23534834 má sídlo na adrese Sokolská 68, 66499, Silůvky v okrese Brno-venkov.


Kolik má Jiskra point, z. s. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jiskra point, z. s. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jiskra point, z. s., IČO:23534834?

Firma Jiskra point, z. s., IČO:23534834 byla založená 13. 8. 2025.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jiskra point, z. s.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jiskra point, z. s., IČO:23534834: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n..


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jiskra point, z. s..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jiskra point, z. s., IČO:23534834

Hodnocení pro Jiskra point, z. s.



    Firma Jiskra point, z. s. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *