Michaela Buriánková, IČO:23562072

Informace o subjektu Michaela Buriánková, IČO:23562072

Michaela Buriánková, IČO:23562072 má sídlo na adrese 15, 51263, Újezd pod Troskami v okrese Jičín. Živnost pro tento subjekt byla založena 4. 8. 2025 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Reklamní činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Michaela Buriánková, IČO:23562072

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Michaela Buriánková, IČO:23562072. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Michaela Buriánková, IČO:23562072 sídlo?

Michaela Buriánková, IČO:23562072 má sídlo na adrese 15, 51263, Újezd pod Troskami v okrese Jičín.


Kolik má Michaela Buriánková zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Michaela Buriánková 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Michaela Buriánková, IČO:23562072?

Firma Michaela Buriánková, IČO:23562072 byla založená 4. 8. 2025.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Michaela Buriánková?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Michaela Buriánková, IČO:23562072: Reklamní činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Michaela Buriánková.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Michaela Buriánková, IČO:23562072

Hodnocení pro Michaela Buriánková



    Firma Michaela Buriánková ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *