JZ Elektro s.r.o., IČO:24315800
Informace o subjektu JZ Elektro s.r.o., IČO:24315800
JZ Elektro s.r.o., IČO:24315800 má sídlo na adrese 91, 26101, Dubno v okrese Příbram. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 6. 2012 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba elektronických součástek.
Doplňující informace o subjektu: JZ Elektro s.r.o., IČO:24315800
Podívejte se na doplňující informace k subjektu JZ Elektro s.r.o., IČO:24315800. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má JZ Elektro s.r.o., IČO:24315800 sídlo?
JZ Elektro s.r.o., IČO:24315800 má sídlo na adrese 91, 26101, Dubno v okrese Příbram.
Kolik má JZ Elektro s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má JZ Elektro s.r.o. 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma JZ Elektro s.r.o., IČO:24315800?
Firma JZ Elektro s.r.o., IČO:24315800 byla založená 27. 6. 2012.
Co je hlavní náplní činnosti firmy JZ Elektro s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy JZ Elektro s.r.o., IČO:24315800: Výroba elektronických součástek.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od JZ Elektro s.r.o..

Hodnocení pro JZ Elektro s.r.o.
Firma JZ Elektro s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..