Kateřina Kratochvílová, IČO:24460389

Informace o subjektu Kateřina Kratochvílová, IČO:24460389

Kateřina Kratochvílová, IČO:24460389 má sídlo na adrese 135, 25241, Libeř v okrese Praha-západ. Živnost pro tento subjekt byla založena 2. 2. 2026 a poslední aktualizace byla provedena 16. 2. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti reklamních agentur.

Doplňující informace o subjektu: Kateřina Kratochvílová, IČO:24460389

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Kateřina Kratochvílová, IČO:24460389. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Kateřina Kratochvílová, IČO:24460389 sídlo?

Kateřina Kratochvílová, IČO:24460389 má sídlo na adrese 135, 25241, Libeř v okrese Praha-západ.


Kolik má Kateřina Kratochvílová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Kateřina Kratochvílová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Kateřina Kratochvílová, IČO:24460389?

Firma Kateřina Kratochvílová, IČO:24460389 byla založená 2. 2. 2026.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Kateřina Kratochvílová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Kateřina Kratochvílová, IČO:24460389: činnosti reklamních agentur.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Kateřina Kratochvílová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Kateřina Kratochvílová, IČO:24460389

Hodnocení pro Kateřina Kratochvílová



    Firma Kateřina Kratochvílová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *