Pavel Řeháček, IČO:24952095

Informace o subjektu Pavel Řeháček, IČO:24952095

Pavel Řeháček, IČO:24952095 má sídlo na adrese 40, 74741, Skřipov v okrese Opava. Živnost pro tento subjekt byla založena 13. 4. 2026 a poslední aktualizace byla provedena 16. 4. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění.

Doplňující informace o subjektu: Pavel Řeháček, IČO:24952095

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Pavel Řeháček, IČO:24952095. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Pavel Řeháček, IČO:24952095 sídlo?

Pavel Řeháček, IČO:24952095 má sídlo na adrese 40, 74741, Skřipov v okrese Opava.


Kolik má Pavel Řeháček zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Pavel Řeháček 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Pavel Řeháček, IČO:24952095?

Firma Pavel Řeháček, IČO:24952095 byla založená 13. 4. 2026.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Pavel Řeháček?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Pavel Řeháček, IČO:24952095: Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Pavel Řeháček.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Pavel Řeháček, IČO:24952095

Hodnocení pro Pavel Řeháček



    Firma Pavel Řeháček ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *