KARETA s.r.o., IČO:25101617
Informace o subjektu KARETA s.r.o., IČO:25101617
KARETA s.r.o., IČO:25101617 má sídlo na adrese V Zátiší 48, 27301, Lhota v okrese Kladno. Živnost pro tento subjekt byla založena 21. 1. 1997 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Nespecializovaný velkoobchod.
Doplňující informace o subjektu: KARETA s.r.o., IČO:25101617
Podívejte se na doplňující informace k subjektu KARETA s.r.o., IČO:25101617. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má KARETA s.r.o., IČO:25101617 sídlo?
KARETA s.r.o., IČO:25101617 má sídlo na adrese V Zátiší 48, 27301, Lhota v okrese Kladno.
Kolik má KARETA s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má KARETA s.r.o. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma KARETA s.r.o., IČO:25101617?
Firma KARETA s.r.o., IČO:25101617 byla založená 21. 1. 1997.
Co je hlavní náplní činnosti firmy KARETA s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy KARETA s.r.o., IČO:25101617: Nespecializovaný velkoobchod.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od KARETA s.r.o..

Hodnocení pro KARETA s.r.o.
Firma KARETA s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..