GOLC OIL a.s., IČO:25728776
Informace o subjektu GOLC OIL a.s., IČO:25728776
GOLC OIL a.s., IČO:25728776 má sídlo na adrese Na Čečeličce 425, 15000, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 19. 1. 1999 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách.
Doplňující informace o subjektu: GOLC OIL a.s., IČO:25728776
Podívejte se na doplňující informace k subjektu GOLC OIL a.s., IČO:25728776. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má GOLC OIL a.s., IČO:25728776 sídlo?
GOLC OIL a.s., IČO:25728776 má sídlo na adrese Na Čečeličce 425, 15000, Praha v okrese Praha.
Kolik má GOLC OIL a.s. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má GOLC OIL a.s. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma GOLC OIL a.s., IČO:25728776?
Firma GOLC OIL a.s., IČO:25728776 byla založená 19. 1. 1999.
Co je hlavní náplní činnosti firmy GOLC OIL a.s.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy GOLC OIL a.s., IČO:25728776: Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od GOLC OIL a.s..

Hodnocení pro GOLC OIL a.s.
Firma GOLC OIL a.s. ještě nemá žádné hodnocení..