DynamicArt s.r.o., IČO:26171899

Informace o subjektu DynamicArt s.r.o., IČO:26171899

DynamicArt s.r.o., IČO:26171899 má sídlo na adrese Na Bělidle 241, 28163, Vyžlovka v okrese Praha-východ. Živnost pro tento subjekt byla založena 20. 4. 2000 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Podpůrné činnosti pro scénická umění.

Doplňující informace o subjektu: DynamicArt s.r.o., IČO:26171899

Podívejte se na doplňující informace k subjektu DynamicArt s.r.o., IČO:26171899. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má DynamicArt s.r.o., IČO:26171899 sídlo?

DynamicArt s.r.o., IČO:26171899 má sídlo na adrese Na Bělidle 241, 28163, Vyžlovka v okrese Praha-východ.


Kolik má DynamicArt s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má DynamicArt s.r.o. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma DynamicArt s.r.o., IČO:26171899?

Firma DynamicArt s.r.o., IČO:26171899 byla založená 20. 4. 2000.


Co je hlavní náplní činnosti firmy DynamicArt s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy DynamicArt s.r.o., IČO:26171899: Podpůrné činnosti pro scénická umění.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od DynamicArt s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy DynamicArt s.r.o., IČO:26171899

Hodnocení pro DynamicArt s.r.o.



    Firma DynamicArt s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *