SYNAPSE, o.s., IČO:27036871
Informace o subjektu SYNAPSE, o.s., IČO:27036871
SYNAPSE, o.s., IČO:27036871 má sídlo na adrese 220, 68301, Olšany v okrese Vyškov. Živnost pro tento subjekt byla založena 4. 8. 2006 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n..
Doplňující informace o subjektu: SYNAPSE, o.s., IČO:27036871
Podívejte se na doplňující informace k subjektu SYNAPSE, o.s., IČO:27036871. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má SYNAPSE, o.s., IČO:27036871 sídlo?
SYNAPSE, o.s., IČO:27036871 má sídlo na adrese 220, 68301, Olšany v okrese Vyškov.
Kolik má SYNAPSE, o.s. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má SYNAPSE, o.s. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma SYNAPSE, o.s., IČO:27036871?
Firma SYNAPSE, o.s., IČO:27036871 byla založená 4. 8. 2006.
Co je hlavní náplní činnosti firmy SYNAPSE, o.s.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy SYNAPSE, o.s., IČO:27036871: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n..
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od SYNAPSE, o.s..

Hodnocení pro SYNAPSE, o.s.
Firma SYNAPSE, o.s. ještě nemá žádné hodnocení..