ESDRAFT s.r.o., IČO:27964906
Informace o subjektu ESDRAFT s.r.o., IČO:27964906
ESDRAFT s.r.o., IČO:27964906 má sídlo na adrese 52, 34201, Žihobce v okrese Klatovy. Živnost pro tento subjekt byla založena 11. 10. 2006 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách.
Doplňující informace o subjektu: ESDRAFT s.r.o., IČO:27964906
Podívejte se na doplňující informace k subjektu ESDRAFT s.r.o., IČO:27964906. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má ESDRAFT s.r.o., IČO:27964906 sídlo?
ESDRAFT s.r.o., IČO:27964906 má sídlo na adrese 52, 34201, Žihobce v okrese Klatovy.
Kolik má ESDRAFT s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má ESDRAFT s.r.o. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma ESDRAFT s.r.o., IČO:27964906?
Firma ESDRAFT s.r.o., IČO:27964906 byla založená 11. 10. 2006.
Co je hlavní náplní činnosti firmy ESDRAFT s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy ESDRAFT s.r.o., IČO:27964906: Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od ESDRAFT s.r.o..

Hodnocení pro ESDRAFT s.r.o.
Firma ESDRAFT s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..