PPLD - WOOD, a.s., IČO:28154908

Informace o subjektu PPLD - WOOD, a.s., IČO:28154908

PPLD - WOOD, a.s., IČO:28154908 má sídlo na adrese 56, 39701, Drhovle v okrese Písek. Živnost pro tento subjekt byla založena 20. 3. 2012 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba papíru a výrobků z papíru.

Doplňující informace o subjektu: PPLD - WOOD, a.s., IČO:28154908

Podívejte se na doplňující informace k subjektu PPLD - WOOD, a.s., IČO:28154908. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má PPLD - WOOD, a.s., IČO:28154908 sídlo?

PPLD - WOOD, a.s., IČO:28154908 má sídlo na adrese 56, 39701, Drhovle v okrese Písek.


Kolik má PPLD - WOOD, a.s. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má PPLD - WOOD, a.s. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma PPLD - WOOD, a.s., IČO:28154908?

Firma PPLD - WOOD, a.s., IČO:28154908 byla založená 20. 3. 2012.


Co je hlavní náplní činnosti firmy PPLD - WOOD, a.s.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy PPLD - WOOD, a.s., IČO:28154908: Výroba papíru a výrobků z papíru.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od PPLD - WOOD, a.s..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy PPLD - WOOD, a.s., IČO:28154908

Hodnocení pro PPLD - WOOD, a.s.



    Firma PPLD - WOOD, a.s. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *