FVE Líšný s.r.o., IČO:28709497
Informace o subjektu FVE Líšný s.r.o., IČO:28709497
FVE Líšný s.r.o., IČO:28709497 má sídlo na adrese 6, 46822, Líšný v okrese Jablonec nad Nisou. Živnost pro tento subjekt byla založena 22. 9. 2009 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Doplňující informace o subjektu: FVE Líšný s.r.o., IČO:28709497
Podívejte se na doplňující informace k subjektu FVE Líšný s.r.o., IČO:28709497. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má FVE Líšný s.r.o., IČO:28709497 sídlo?
FVE Líšný s.r.o., IČO:28709497 má sídlo na adrese 6, 46822, Líšný v okrese Jablonec nad Nisou.
Kolik má FVE Líšný s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má FVE Líšný s.r.o. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma FVE Líšný s.r.o., IČO:28709497?
Firma FVE Líšný s.r.o., IČO:28709497 byla založená 22. 9. 2009.
Co je hlavní náplní činnosti firmy FVE Líšný s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy FVE Líšný s.r.o., IČO:28709497: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od FVE Líšný s.r.o..

Hodnocení pro FVE Líšný s.r.o.
Firma FVE Líšný s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..