Yevheniy Voskresenskyy, IČO:29009278

Informace o subjektu Yevheniy Voskresenskyy, IČO:29009278

Yevheniy Voskresenskyy, IČO:29009278 má sídlo na adrese Hlavní 125, 27714, Dřísy v okrese Praha-východ. Živnost pro tento subjekt byla založena 14. 12. 2009 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Příprava staveniště.

Doplňující informace o subjektu: Yevheniy Voskresenskyy, IČO:29009278

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Yevheniy Voskresenskyy, IČO:29009278. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Yevheniy Voskresenskyy, IČO:29009278 sídlo?

Yevheniy Voskresenskyy, IČO:29009278 má sídlo na adrese Hlavní 125, 27714, Dřísy v okrese Praha-východ.


Kolik má Yevheniy Voskresenskyy zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Yevheniy Voskresenskyy 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Yevheniy Voskresenskyy, IČO:29009278?

Firma Yevheniy Voskresenskyy, IČO:29009278 byla založená 14. 12. 2009.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Yevheniy Voskresenskyy?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Yevheniy Voskresenskyy, IČO:29009278: Příprava staveniště.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Yevheniy Voskresenskyy.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Yevheniy Voskresenskyy, IČO:29009278

Hodnocení pro Yevheniy Voskresenskyy



    Firma Yevheniy Voskresenskyy ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *