DH Technik s.r.o., IČO:29259606
Informace o subjektu DH Technik s.r.o., IČO:29259606
DH Technik s.r.o., IČO:29259606 má sídlo na adrese 624, 68705, Jalubí v okrese Uherské Hradiště. Živnost pro tento subjekt byla založena 21. 12. 2010 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba ostatních strojů pro speciální účely j. n..
Doplňující informace o subjektu: DH Technik s.r.o., IČO:29259606
Podívejte se na doplňující informace k subjektu DH Technik s.r.o., IČO:29259606. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má DH Technik s.r.o., IČO:29259606 sídlo?
DH Technik s.r.o., IČO:29259606 má sídlo na adrese 624, 68705, Jalubí v okrese Uherské Hradiště.
Kolik má DH Technik s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má DH Technik s.r.o. 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma DH Technik s.r.o., IČO:29259606?
Firma DH Technik s.r.o., IČO:29259606 byla založená 21. 12. 2010.
Co je hlavní náplní činnosti firmy DH Technik s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy DH Technik s.r.o., IČO:29259606: Výroba ostatních strojů pro speciální účely j. n..
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od DH Technik s.r.o..

Hodnocení pro DH Technik s.r.o.
Firma DH Technik s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..