Patrik Breškovec, IČO:29566517

Informace o subjektu Patrik Breškovec, IČO:29566517

Patrik Breškovec, IČO:29566517 má sídlo na adrese 229, 79201, Staré Město v okrese Bruntál. Živnost pro tento subjekt byla založena 18. 5. 2026 a poslední aktualizace byla provedena 2. 6. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Kompletační a dokončovací práce.

Doplňující informace o subjektu: Patrik Breškovec, IČO:29566517

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Patrik Breškovec, IČO:29566517. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Patrik Breškovec, IČO:29566517 sídlo?

Patrik Breškovec, IČO:29566517 má sídlo na adrese 229, 79201, Staré Město v okrese Bruntál.


Kolik má Patrik Breškovec zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Patrik Breškovec 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Patrik Breškovec, IČO:29566517?

Firma Patrik Breškovec, IČO:29566517 byla založená 18. 5. 2026.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Patrik Breškovec?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Patrik Breškovec, IČO:29566517: Kompletační a dokončovací práce.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Patrik Breškovec.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Patrik Breškovec, IČO:29566517

Hodnocení pro Patrik Breškovec



    Firma Patrik Breškovec ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *