Alois Minařík, IČO:40420841

Informace o subjektu Alois Minařík, IČO:40420841

Alois Minařík, IČO:40420841 má sídlo na adrese 171, 76318, Trnava v okrese Zlín. Živnost pro tento subjekt byla založena 21. 6. 1991 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní kompletační a dokončovací práce.

Doplňující informace o subjektu: Alois Minařík, IČO:40420841

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Alois Minařík, IČO:40420841. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Alois Minařík, IČO:40420841 sídlo?

Alois Minařík, IČO:40420841 má sídlo na adrese 171, 76318, Trnava v okrese Zlín.


Kolik má Alois Minařík zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Alois Minařík 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Alois Minařík, IČO:40420841?

Firma Alois Minařík, IČO:40420841 byla založená 21. 6. 1991.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Alois Minařík?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Alois Minařík, IČO:40420841: Ostatní kompletační a dokončovací práce.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Alois Minařík.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Alois Minařík, IČO:40420841

Hodnocení pro Alois Minařík



    Firma Alois Minařík ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *