Ivo Pecka, IČO:41178874

Informace o subjektu Ivo Pecka, IČO:41178874

Ivo Pecka, IČO:41178874 má sídlo na adrese 46, 26203, Mokrovraty v okrese Příbram. Živnost pro tento subjekt byla založena 29. 8. 1991 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Kompletační a dokončovací práce.

Doplňující informace o subjektu: Ivo Pecka, IČO:41178874

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ivo Pecka, IČO:41178874. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Ivo Pecka, IČO:41178874 sídlo?

Ivo Pecka, IČO:41178874 má sídlo na adrese 46, 26203, Mokrovraty v okrese Příbram.


Kolik má Ivo Pecka zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Ivo Pecka 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Ivo Pecka, IČO:41178874?

Firma Ivo Pecka, IČO:41178874 byla založená 29. 8. 1991.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Ivo Pecka?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ivo Pecka, IČO:41178874: Kompletační a dokončovací práce.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ivo Pecka.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Ivo Pecka, IČO:41178874

Hodnocení pro Ivo Pecka



    Firma Ivo Pecka ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *