Daniel Zárybnický, IČO:43801277

Informace o subjektu Daniel Zárybnický, IČO:43801277

Daniel Zárybnický, IČO:43801277 má sídlo na adrese 42, 26101, Dubno v okrese Příbram. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 11. 1991 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Silniční nákladní doprava.

Doplňující informace o subjektu: Daniel Zárybnický, IČO:43801277

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Daniel Zárybnický, IČO:43801277. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Daniel Zárybnický, IČO:43801277 sídlo?

Daniel Zárybnický, IČO:43801277 má sídlo na adrese 42, 26101, Dubno v okrese Příbram.


Kolik má Daniel Zárybnický zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Daniel Zárybnický 1 - 5 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Daniel Zárybnický, IČO:43801277?

Firma Daniel Zárybnický, IČO:43801277 byla založená 27. 11. 1991.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Daniel Zárybnický?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Daniel Zárybnický, IČO:43801277: Silniční nákladní doprava.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Daniel Zárybnický.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Daniel Zárybnický, IČO:43801277

Hodnocení pro Daniel Zárybnický



    Firma Daniel Zárybnický ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *