Michal Janků, IČO:44987943
Informace o subjektu Michal Janků, IČO:44987943
Michal Janků, IČO:44987943 má sídlo na adrese 48, 66471, Hvozdec v okrese Brno-venkov. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 2. 1992 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod s ostatním zbožím ve specializovaných prodejnách.
Doplňující informace o subjektu: Michal Janků, IČO:44987943
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Michal Janků, IČO:44987943. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Michal Janků, IČO:44987943 sídlo?
Michal Janků, IČO:44987943 má sídlo na adrese 48, 66471, Hvozdec v okrese Brno-venkov.
Kolik má Michal Janků zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Michal Janků 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Michal Janků, IČO:44987943?
Firma Michal Janků, IČO:44987943 byla založená 1. 2. 1992.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Michal Janků?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Michal Janků, IČO:44987943: Maloobchod s ostatním zbožím ve specializovaných prodejnách.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Michal Janků.

Hodnocení pro Michal Janků
Firma Michal Janků ještě nemá žádné hodnocení..