Martin Nový, IČO:45942331

Informace o subjektu Martin Nový, IČO:45942331

Martin Nový, IČO:45942331 má sídlo na adrese 40, 50401, Králíky v okrese Hradec Králové. Živnost pro tento subjekt byla založena 8. 12. 1992 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Malířské a natěračské práce.

Doplňující informace o subjektu: Martin Nový, IČO:45942331

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Martin Nový, IČO:45942331. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Martin Nový, IČO:45942331 sídlo?

Martin Nový, IČO:45942331 má sídlo na adrese 40, 50401, Králíky v okrese Hradec Králové.


Kolik má Martin Nový zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Martin Nový 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Martin Nový, IČO:45942331?

Firma Martin Nový, IČO:45942331 byla založená 8. 12. 1992.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Martin Nový?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Martin Nový, IČO:45942331: Malířské a natěračské práce.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Martin Nový.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Martin Nový, IČO:45942331

Hodnocení pro Martin Nový



    Firma Martin Nový ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *