Ing. Jana Havelková, IČO:46380574
Informace o subjektu Ing. Jana Havelková, IČO:46380574
Ing. Jana Havelková, IČO:46380574 má sídlo na adrese Komenského 97, 28163, Kostelec nad Černými lesy v okrese Praha-východ. Živnost pro tento subjekt byla založena 13. 9. 1993 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba ostatních porcelánových a keramických výrobků.
Doplňující informace o subjektu: Ing. Jana Havelková, IČO:46380574
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Jana Havelková, IČO:46380574. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Ing. Jana Havelková, IČO:46380574 sídlo?
Ing. Jana Havelková, IČO:46380574 má sídlo na adrese Komenského 97, 28163, Kostelec nad Černými lesy v okrese Praha-východ.
Kolik má Ing. Jana Havelková zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Ing. Jana Havelková 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Ing. Jana Havelková, IČO:46380574?
Firma Ing. Jana Havelková, IČO:46380574 byla založená 13. 9. 1993.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Jana Havelková?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Jana Havelková, IČO:46380574: Výroba ostatních porcelánových a keramických výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Jana Havelková.

Hodnocení pro Ing. Jana Havelková
Firma Ing. Jana Havelková ještě nemá žádné hodnocení..