Huu Vu Van, IČO:46724079
Informace o subjektu Huu Vu Van, IČO:46724079
Huu Vu Van, IČO:46724079 má sídlo na adrese 13, 41201, Polepy v okrese Litoměřice. Živnost pro tento subjekt byla založena 2. 12. 1993 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .
Doplňující informace o subjektu: Huu Vu Van, IČO:46724079
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Huu Vu Van, IČO:46724079. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Huu Vu Van, IČO:46724079 sídlo?
Huu Vu Van, IČO:46724079 má sídlo na adrese 13, 41201, Polepy v okrese Litoměřice.
Kolik má Huu Vu Van zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Huu Vu Van 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Huu Vu Van, IČO:46724079?
Firma Huu Vu Van, IČO:46724079 byla založená 2. 12. 1993.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Huu Vu Van?
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Huu Vu Van.

Hodnocení pro Huu Vu Van
Firma Huu Vu Van ještě nemá žádné hodnocení..