Honební společenstvo Želetava

Sídlo
Bítovánky 12, 67526 Želetava
Právní forma
Honební společenstvo
Datum vzniku subjektu
26. 7. 1993
Převažující ekonomická činnost
Výroba papíru a výrobků z papíru
Otevřít v mapě Zobrazit v ARES

Údaje z registru

Název subjektuHonební společenstvo Želetava
IČO48526461
Adresa sídlaBítovánky 12, 67526 Želetava
ObecŽeletava
Část obceBítovánky
Číslo domovní12
PSČ67526
OkresTřebíč
Právní formaHonební společenstvo
Datum vzniku subjektu26. 7. 1993
Kategorie počtu zaměstnanců podle ČSÚNeuvedeno
Údaj se vztahuje k tomuto IČO.
Převažující činnost (CZ-NACE)1700 — Výroba papíru a výrobků z papíru
Datová schránkaZobrazit datovou schránku

Zdroj: Český statistický úřad (ČSÚ), Registr ekonomických subjektů (RES).
Aktualizace údajů na našem webu: 12. 10. 2026 (datum importu).

Časté otázky o subjektu

Kde má Honební společenstvo Želetava sídlo?

Sídlo subjektu je na adrese Bítovánky 12, 67526 Želetava, okres Třebíč.

Jaká je kategorie počtu zaměstnanců podle ČSÚ?

Pro IČO 48526461 je uvedeno: Neuvedeno.

Kdy subjekt vznikl?

Datum vzniku subjektu: 26. 7. 1993.

Jaká je převažující ekonomická činnost?

Výroba papíru a výrobků z papíru.

Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Honební společenstvo Želetava.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa sídla

Bítovánky 12, 67526 Želetava

Hodnocení firmy Honební společenstvo Želetava

Firma Honební společenstvo Želetava zatím nemá žádné schválené hodnocení. Máte s ní zkušenost? Přidejte první hodnocení.

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude zveřejněný. Hodnocení se zobrazí po schválení administrátorem. Všechna pole jsou povinná.