Josef Provazník, IČO:48600997
Informace o subjektu Josef Provazník, IČO:48600997
Josef Provazník, IČO:48600997 má sídlo na adrese 113, 51741, Lhoty u Potštejna v okrese Rychnov nad Kněžnou. Živnost pro tento subjekt byla založena 13. 6. 1995 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Doplňující informace o subjektu: Josef Provazník, IČO:48600997
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Josef Provazník, IČO:48600997. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Josef Provazník, IČO:48600997 sídlo?
Josef Provazník, IČO:48600997 má sídlo na adrese 113, 51741, Lhoty u Potštejna v okrese Rychnov nad Kněžnou.
Kolik má Josef Provazník zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Josef Provazník 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Josef Provazník, IČO:48600997?
Firma Josef Provazník, IČO:48600997 byla založená 13. 6. 1995.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Josef Provazník?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Josef Provazník, IČO:48600997: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Josef Provazník.

Hodnocení pro Josef Provazník
Firma Josef Provazník ještě nemá žádné hodnocení..