Jan Vosmek, IČO:48658839

Informace o subjektu Jan Vosmek, IČO:48658839

Jan Vosmek, IČO:48658839 má sídlo na adrese Edvarda Beneše 519, 28102, Cerhenice v okrese Kolín. Živnost pro tento subjekt byla založena 31. 3. 1994 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Příprava staveniště.

Doplňující informace o subjektu: Jan Vosmek, IČO:48658839

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jan Vosmek, IČO:48658839. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jan Vosmek, IČO:48658839 sídlo?

Jan Vosmek, IČO:48658839 má sídlo na adrese Edvarda Beneše 519, 28102, Cerhenice v okrese Kolín.


Kolik má Jan Vosmek zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jan Vosmek 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jan Vosmek, IČO:48658839?

Firma Jan Vosmek, IČO:48658839 byla založená 31. 3. 1994.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jan Vosmek?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jan Vosmek, IČO:48658839: Příprava staveniště.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jan Vosmek.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jan Vosmek, IČO:48658839

Hodnocení pro Jan Vosmek



    Firma Jan Vosmek ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *