Emanuel Fiala, IČO:49492004
Informace o subjektu Emanuel Fiala, IČO:49492004
Emanuel Fiala, IČO:49492004 má sídlo na adrese Ve Dvoře 223, 25089, Lázně Toušeň v okrese Praha-východ. Živnost pro tento subjekt byla založena 25. 2. 1998 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.
Doplňující informace o subjektu: Emanuel Fiala, IČO:49492004
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Emanuel Fiala, IČO:49492004. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Emanuel Fiala, IČO:49492004 sídlo?
Emanuel Fiala, IČO:49492004 má sídlo na adrese Ve Dvoře 223, 25089, Lázně Toušeň v okrese Praha-východ.
Kolik má Emanuel Fiala zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Emanuel Fiala 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Emanuel Fiala, IČO:49492004?
Firma Emanuel Fiala, IČO:49492004 byla založená 25. 2. 1998.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Emanuel Fiala?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Emanuel Fiala, IČO:49492004: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Emanuel Fiala.

Hodnocení pro Emanuel Fiala
Firma Emanuel Fiala ještě nemá žádné hodnocení..