Pavel Štourač, IČO:60572353

Informace o subjektu Pavel Štourač, IČO:60572353

Pavel Štourač, IČO:60572353 má sídlo na adrese 280, 59266, Vír v okrese Žďár nad Sázavou. Živnost pro tento subjekt byla založena 31. 5. 1995 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba usní a souvisejících výrobků.

Doplňující informace o subjektu: Pavel Štourač, IČO:60572353

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Pavel Štourač, IČO:60572353. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Pavel Štourač, IČO:60572353 sídlo?

Pavel Štourač, IČO:60572353 má sídlo na adrese 280, 59266, Vír v okrese Žďár nad Sázavou.


Kolik má Pavel Štourač zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Pavel Štourač 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Pavel Štourač, IČO:60572353?

Firma Pavel Štourač, IČO:60572353 byla založená 31. 5. 1995.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Pavel Štourač?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Pavel Štourač, IČO:60572353: Výroba usní a souvisejících výrobků.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Pavel Štourač.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Pavel Štourač, IČO:60572353

Hodnocení pro Pavel Štourač



    Firma Pavel Štourač ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *