Ing. Petr Havlíček, IČO:62192914
Informace o subjektu Ing. Petr Havlíček, IČO:62192914
Ing. Petr Havlíček, IČO:62192914 má sídlo na adrese V. Poláka 383, 27342, Stehelčeves v okrese Kladno. Živnost pro tento subjekt byla založena 10. 10. 1994 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n..
Doplňující informace o subjektu: Ing. Petr Havlíček, IČO:62192914
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Petr Havlíček, IČO:62192914. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Ing. Petr Havlíček, IČO:62192914 sídlo?
Ing. Petr Havlíček, IČO:62192914 má sídlo na adrese V. Poláka 383, 27342, Stehelčeves v okrese Kladno.
Kolik má Ing. Petr Havlíček zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Ing. Petr Havlíček 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Ing. Petr Havlíček, IČO:62192914?
Firma Ing. Petr Havlíček, IČO:62192914 byla založená 10. 10. 1994.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Petr Havlíček?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Petr Havlíček, IČO:62192914: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n..
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Petr Havlíček.

Hodnocení pro Ing. Petr Havlíček
Firma Ing. Petr Havlíček ještě nemá žádné hodnocení..