Ing. Radoslav Černý, IČO:62297724

Informace o subjektu Ing. Radoslav Černý, IČO:62297724

Ing. Radoslav Černý, IČO:62297724 má sídlo na adrese 354, 75105, Kokory v okrese Přerov. Živnost pro tento subjekt byla založena 13. 2. 1995 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní vzdělávání.

Doplňující informace o subjektu: Ing. Radoslav Černý, IČO:62297724

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Radoslav Černý, IČO:62297724. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Ing. Radoslav Černý, IČO:62297724 sídlo?

Ing. Radoslav Černý, IČO:62297724 má sídlo na adrese 354, 75105, Kokory v okrese Přerov.


Kolik má Ing. Radoslav Černý zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Ing. Radoslav Černý 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Ing. Radoslav Černý, IČO:62297724?

Firma Ing. Radoslav Černý, IČO:62297724 byla založená 13. 2. 1995.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Radoslav Černý?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Radoslav Černý, IČO:62297724: Ostatní vzdělávání.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Radoslav Černý.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Ing. Radoslav Černý, IČO:62297724

Hodnocení pro Ing. Radoslav Černý



    Firma Ing. Radoslav Černý ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *