REGNUM s.r.o., IČO:62361911
Informace o subjektu REGNUM s.r.o., IČO:62361911
REGNUM s.r.o., IČO:62361911 má sídlo na adrese Palackého 96, 74791, Štítina v okrese Opava. Živnost pro tento subjekt byla založena 4. 4. 1995 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách.
Doplňující informace o subjektu: REGNUM s.r.o., IČO:62361911
Podívejte se na doplňující informace k subjektu REGNUM s.r.o., IČO:62361911. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má REGNUM s.r.o., IČO:62361911 sídlo?
REGNUM s.r.o., IČO:62361911 má sídlo na adrese Palackého 96, 74791, Štítina v okrese Opava.
Kolik má REGNUM s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má REGNUM s.r.o. 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma REGNUM s.r.o., IČO:62361911?
Firma REGNUM s.r.o., IČO:62361911 byla založená 4. 4. 1995.
Co je hlavní náplní činnosti firmy REGNUM s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy REGNUM s.r.o., IČO:62361911: Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od REGNUM s.r.o..

Hodnocení pro REGNUM s.r.o.
Firma REGNUM s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..