AB-PPro s.r.o., IČO:63907399

Informace o subjektu AB-PPro s.r.o., IČO:63907399

AB-PPro s.r.o., IČO:63907399 má sídlo na adrese 123, 39201, Řípec v okrese Tábor. Živnost pro tento subjekt byla založena 16. 2. 1996 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Pronájem a leasing automobilů a jiných lehkých motorových vozidel, kromě motocyklů.

Doplňující informace o subjektu: AB-PPro s.r.o., IČO:63907399

Podívejte se na doplňující informace k subjektu AB-PPro s.r.o., IČO:63907399. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má AB-PPro s.r.o., IČO:63907399 sídlo?

AB-PPro s.r.o., IČO:63907399 má sídlo na adrese 123, 39201, Řípec v okrese Tábor.


Kolik má AB-PPro s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má AB-PPro s.r.o. 1 - 5 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma AB-PPro s.r.o., IČO:63907399?

Firma AB-PPro s.r.o., IČO:63907399 byla založená 16. 2. 1996.


Co je hlavní náplní činnosti firmy AB-PPro s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy AB-PPro s.r.o., IČO:63907399: Pronájem a leasing automobilů a jiných lehkých motorových vozidel, kromě motocyklů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od AB-PPro s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy AB-PPro s.r.o., IČO:63907399

Hodnocení pro AB-PPro s.r.o.



    Firma AB-PPro s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *