Mgr. František Procházka, IČO:64165337

Informace o subjektu Mgr. František Procházka, IČO:64165337

Mgr. František Procházka, IČO:64165337 má sídlo na adrese 168, 28509, Kácov v okrese Kutná Hora. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 9. 2000 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.

Doplňující informace o subjektu: Mgr. František Procházka, IČO:64165337

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Mgr. František Procházka, IČO:64165337. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Mgr. František Procházka, IČO:64165337 sídlo?

Mgr. František Procházka, IČO:64165337 má sídlo na adrese 168, 28509, Kácov v okrese Kutná Hora.


Kolik má Mgr. František Procházka zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Mgr. František Procházka 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Mgr. František Procházka, IČO:64165337?

Firma Mgr. František Procházka, IČO:64165337 byla založená 1. 9. 2000.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Mgr. František Procházka?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Mgr. František Procházka, IČO:64165337: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Mgr. František Procházka.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Mgr. František Procházka, IČO:64165337

Hodnocení pro Mgr. František Procházka



    Firma Mgr. František Procházka ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *