Lubomír LHOTÁK, IČO:64750710

Informace o subjektu Lubomír LHOTÁK, IČO:64750710

Lubomír LHOTÁK, IČO:64750710 má sídlo na adrese Komenského 841, 26751, Zdice v okrese Beroun. Živnost pro tento subjekt byla založena 29. 12. 1997 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Pronájem a leasing ostatních strojů, zařízení a výrobků.

Doplňující informace o subjektu: Lubomír LHOTÁK, IČO:64750710

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Lubomír LHOTÁK, IČO:64750710. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Lubomír LHOTÁK, IČO:64750710 sídlo?

Lubomír LHOTÁK, IČO:64750710 má sídlo na adrese Komenského 841, 26751, Zdice v okrese Beroun.


Kolik má Lubomír LHOTÁK zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Lubomír LHOTÁK 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Lubomír LHOTÁK, IČO:64750710?

Firma Lubomír LHOTÁK, IČO:64750710 byla založená 29. 12. 1997.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Lubomír LHOTÁK?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Lubomír LHOTÁK, IČO:64750710: Pronájem a leasing ostatních strojů, zařízení a výrobků.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Lubomír LHOTÁK.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Lubomír LHOTÁK, IČO:64750710

Hodnocení pro Lubomír LHOTÁK



    Firma Lubomír LHOTÁK ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *