Martin Svášek, IČO:64921930
Informace o subjektu Martin Svášek, IČO:64921930
Martin Svášek, IČO:64921930 má sídlo na adrese K Verneráku 166, 14800, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 28. 5. 1996 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Příprava staveniště.
Doplňující informace o subjektu: Martin Svášek, IČO:64921930
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Martin Svášek, IČO:64921930. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Martin Svášek, IČO:64921930 sídlo?
Martin Svášek, IČO:64921930 má sídlo na adrese K Verneráku 166, 14800, Praha v okrese Praha.
Kolik má Martin Svášek zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Martin Svášek 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Martin Svášek, IČO:64921930?
Firma Martin Svášek, IČO:64921930 byla založená 28. 5. 1996.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Martin Svášek?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Martin Svášek, IČO:64921930: Příprava staveniště.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Martin Svášek.

Hodnocení pro Martin Svášek
Firma Martin Svášek ještě nemá žádné hodnocení..